Omgaan met weerstand bij verandering

Alweer veranderen?!

In je werk of privé heb je er vast mee te maken: weerstand. Je wilt iets veranderen, maar krijgt jouw collega’s of jezelf niet in beweging. In de training Omgaan met weerstand bij verandering ontdek je de psychologie achter dit fenomeen. Wist je bijvoorbeeld dat we helemaal niet zo rationeel zijn als we denken?

Je leert alles over verschillende vormen van weerstand én over de technieken die je in kunt zetten om ze weg te nemen. Zo kan je dit direct toepassen op jouw project.

De training Omgaan met weerstand bij verandering is voor:

➜ Iedereen die meer weten over verandering in of met je organisatie

➜ Communicatieprofessionals, marketing teams, leidinggevenden, HR-professionals en iedereen die te maken heeft met verandering. Of dit nu binnen je team, organisatie of bij je klant of de inwoner is.

 

Na deze training:  

➜ Herken je je eigen psychologische mechanismen en die van anderen die een rol spelen bij veranderen

➜ Weet je welke technieken je in kunt zetten om die weerstand te omzeilen

 

Praktisch

➜ Waar | Live op ons kantoor in Deventer, of bij jou op locatie

➜ Duur | Eén dagdeel (3 uur)

 

Meld je aan voor deze training

Met je team de training Omgaan met weerstand bij verandering volgen? Of meer weten over deze training? Vul onderstaande gegevens in en we nemen snel contact met je op.

Liever in je eentje? Vul het formulier in en houd onze nieuwsbrief in de gaten voor trainingsdagen waarbij je individueel kunt deelnemen.

Toestemming(Vereist)